Populiariausios paslaugos, teikiamos odontologijos klinikose

odontologijos klinika kauneSakoma, kad graži bei sveika šypsena yra vienas svarbiausių akcentų, todėl galime tik pasidžiaugti, kad paskutiniaisiais metais vis daugiau ir daugiau žmonių skiria dėmesį savo dantų būklei bei burnos higienai. Būtent dėl šios priežasties vis daugėja odontologijos klinikų bei gerėja jų teikiamų paslaugų kokybė. Nesvarbu, koks yra jūsų pageidavimas – odontologijos klinika Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste  – tokio pobūdžio paslaugos yra pasiekiamos visiems. Na,  o šį kartą siūlome sužinoti, kokios odontologijos paslaugos yra labiausiai populiarios.

Estetinis plombavimas

Tai – bene pati paklausiausia odontologijos paslauga. Tokios procedūros metu yra atkuriamas trūkstamas dentinas bei danties emalis. Atliekant estetinį plombavimą dantys nėra šlifuojami, todėl išsaugomi jo audiniai bei išvengiama gleivinė sužalojimo.

Balinimas

Ypač daug žmonių pageidauja ne tik gražios, bet ir baltos šypsenos. Jei ir jūs esate vienas iš jų, tokiu atveju dantų balinimas yra paslauga, be kurios, išsiversti tikrai nepavyks. Ši paslauga ypač populiari tarp tų, kurie vartoja daug kavos, raudono vyno ar tabako. Galite rinktis vieną iš kelių dantų balinimo būdų.

Estetinis protezavimas

Šios procedūros metu yra atkuriami trūkstami dantys ar jų eilės. Galite rinktis vieną iš trijų tipų.

Implantavimas

Šiuolaikiniai dantų implantai gali tapti idealiai išeitimi dantų netekusiems žmonėms – tapę jūsų šypsenos dalimi, jie suteiks galimybę pilnavertiškai gyventi. Procedūrą sudaro keli etapai. Ir nors daugelis pacientų yra linkę galvoti, jog tai skausminga procedūra, iš tiesų viskas yra priešingai –   implantavimo metu nejausite jokio skausmo.

Ortodontija

Tai – dar viena paslauga, kurią siūlo šiuolaikinė odontologija. Šios paslaugos idealiai tinka bet kokio amžiaus pacientams

Jums reikalinga kuri nors iš šių odontologijos paslaugų? Jas jums gali pasiūlyti odontologijos klinka Kaune, Vilniuje, Šiauliuose bei daugelyje kitų miestų.

Na,  o pabaigai belieka tik pridurti, jog nors  šiuolaikinė odontologija gali pasiūlyti daug įvairių paslaugų, o tokio pobūdžio paslaugas teikiančias klinikas galime rasti kone kiekviename mieste, už savo dantų būklę esame atsakingi mes patys ir turime jais rūpintis kiekvieną dieną.