Paskolos SMS žinute – rimtas finansinis įsipareigojimas

sms kreditasKreditais, teikiamais internetu, rodos, jau nieko nebenustebinsi. O štai, sms kreditas – daugeliui dar palyginus nauja paslauga. Jei ir ne nauja, tai dar kiek mažiau plačiai naudojama. „Be reikalo!” – teigia vienos sostinės kreditų bendrovės atstovas Arminas. Kai omenyje turimi būtent sms kreditas atsiliepimai iš suspėjusių pasinaudoti šia paslauga yra vien teigiami. Arminas pastebi, kad atsiranda žmonių, manančių, kad šio tipo kreditai teikiami kitomis sąlygomis nei greitosios paskolos internetu. Ar tai tiesa?

SMS ir internetu teikiami kreditai: reikalavimai norintiems gauti

Arminas pradeda nuo to, kad sms kreditas nuo 18 metu teikiama paskola. Tiesa, kai kuriose įmonėse ši amžiaus riba yra kiek kitokia. Yra skolintojų, kreditus teikiančių tik nuo 21 ar net 24 metų amžiaus. Vis dėlto, aišku tai, kad nepilnamečiai asmenys galimybės gauti SMS kreditą neturi. Kokie dar reikalavimai keliami norintiems gauti greitąją paskolą SMS žinute? Arminas sako: „Na, sms kreditas internetu teikiamas kreditas – tai, iš esmės, yra vienas ir tas pats, tik paraiškos teikimo būdai skiriasi. Kaip kreditą internetu gali gauti asmenys, sulaukę tam tikro amžiaus, taip ir SMS kreditą. Norintiems gauti paskolą SMS žinute reikia internetu užsiregistruoti aptarnaujančios įmonės interneto svetainėje. Ten žmogus turi patvirtinti, kad yra dirbantis asmuo. Taigi, dar vienas reikalavimas – oficialus darbas. Kai kur prašoma ir nurodyti mėnesines pajamas, t.y. kiek pinigų uždirba ketinantis kreiptis dėl paskolos. Galiausiai, svarbus ir įsiskolinimų neturėjimas. Jei asmuo yra „juoduosiuose“ skolininkų sąrašuose, sms kreditas jam teikiamas nebus.“.

Arminas: „SMS kredito paslauga reikia naudotis atsakingai.“

Armino nuomone, SMS žinute teikiamas kreditas yra labai patogi finansinė paslauga. Jai gauti pakanka mobiliojo telefono. Tiesa, kaip ir minėta, prieš skolinantis SMS žinute vis tiek prireiks užsiregistruoti internetu: „Registruojantis internetu nurodomas asmens telefono numeris, iš kurio vėliau šis galės siųsti žinutę su paskolos užklausa. Dar norėčiau paaiškinti, ką reiškia sms kreditas visa para. Neretai matome tokius užrašus. Jie reiškia, kad SMS žinutę su paraiška kreditui gauti galima siųsti visą parą. Tai nebūtinai reiškia, kad jei užklausą išsiųsite savaitgalį, pinigus gausite tą pačią dieną. Dažniausiai prireikia palaukti, kol jūsų prašymas bus apsvarstytas realiuoju paskolų bendrovės darbo laiku. Vis dėlto, galimybė kreiptis dėl kredito bet kuriuo metu yra labai patogi. Kuo anksčiau užpildysite prašymą – tuo greičiau gausite paskolą. Tai labai naudinga tais atvejais, kai pinigų jums reikia skubiai. Jei, tarkime, sekmadienį supratote, kad jums reikės pinigų jau rytoj, didelė tikimybė, kad iki pirmadienio popietės ir išvysite paskolintus pinigus savo banko sąskaitoje. Nepaisant tokio patogumo, skatinu visus skolintis atsakingai.“. Arminas pabrėžia, kad SMS žinute teikiami kreditai yra tokie patys rimti įsipareigojimai kaip ir bankų paskolos: „Reikėtų atsižvelgti į grąžinimo terminų laikymąsi. Tai labai svarbu. Galite iš anksto numatyti, kada kiekvieną mėnesį galėsite įnešti įmoką: jo pradžioje, viduryje ar pabaigoje. Mano rekomendacija – iš anksto išlaidas planuoti, numatant, kad kas mėnesį atsisveikinsite su vienokio ar kitokio dydžio pinigų suma kreditui padengti. Tiesa, reikalui esant galima net atidėti kredito grąžinimą, tačiau apie šios paslaugos sąlygas reikėtų pasitarti su jus aptarnaujančios įmonės konsultantais. Tai gali kainuoti. Būtent dėl to raginu iš anksto planuoti savo išlaidas ir skolintis būtent tiek, kiek reikia. Sms kreditas – nepaprastai patogi paslauga, tačiau ja taip pat reikia naudotis labai atsakingai.“.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>